ČSOP RS ČSOP Iris

Dnešní datum: 21. 10. 2018  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Ke stažení :: Weblinks  


Vyhledávání

Hledej!


Kontakty
ČSOP - RS Iris
Husovo nám. 67
796 01 Prostějov

tel. 582 338 278
mob. 603 298 039
mail iris@iris.cz
všechny kontakty


Blíž přírodě

Stalo se ...

* Spolupráce se Zdravým městem Prostějov

Vydáno dne 30. 11. 2016 (880 přečtení)

V letošním roce jsme organizovali nebývalé množství akcí v terénu, které se týkaly města Prostějova či jeho nejbližšího okolí, např. biokoridoru Hloučela. A protože tyto naše aktivity propagovaly či přímo využívaly pohyb v přírodě, není divu, že jsme na mnohých z nich spolupracovali se Zdravým městem Prostějov.

Samozřejmostí už pro nás je spolupráce při velkých osvětových akcích na náměstí T. G. Masaryka, jako je Den Země, Den životního prostředí či Den stromů. Dále potom jarní a podzimní úklid břehových porostů říčky Hloučely, Den Hloučely na Hloučele a letos i různé akce na pomoc přírodě Hloučely, jako je výstavba kamenice, budování broukoviště či instalace velkého hmyzího hotelu.
Jednu velkou akci bychom rádi zdůraznili - je to Setkání všech generací, které proběhlo letos v létě na hlavním náměstí. Zde jsme se totiž spojili s dalšími neziskovými organizacemi města Prostějova, jež působí buď v sociální oblasti anebo v práci s mládeží. Společně jsme chtěli Prostějovany upozornit na možnosti podpory těchto spolků, ať už finanční, materiální, či především osobního zapojení formou dobrovolnické práce. Cca 12 neziskových organizací si připravilo program jak pro dospělé, tak i pro děti. K úspěšnému průběhu Setkání všech generací přispělo, že tato akce se konala za finanční podpory Zdravého města Prostějov.
Jsme rádi, že naše akce statutární město Prostějov podporuje a věříme, že i my jsme přispěli k obohacení aktivit a programu Zdravého města Prostějov.

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Mgr. Eva Zatloukalová | Informační e-mailVytisknout článek

Novinky
03.09.2018: Nabídka EVP na školní rok 2018/2019
Nabídku ekologických výukových programů pro nový školní rok můžete stáhnout zde


Nejčtenější články
72 hodin
(15. 10. 2018, 23x)

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.