I letos pořádáme Mikulášskou sbírku pro ježky

Autor: Mgr. Eva Zatloukalová <ezatl (zavináč) iris.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 19. 11. 2017

Stalo se již každoroční tradicí, že na přelomu listopadu a prosince vyhlašujeme sbírku konzerv a dalších potravin pro ježky, kteří byli přijati do Záchranné stanice v Němčicích nad Hanou.

I letos můžete přispět kočičí konzervou, kočičími granulemi či piškoty. Tyto potraviny slouží primárně pro ježky, kteří musí být před zimním spánkem dostatečně vykrmeni. Konzervy ale mohou sloužit i pro nevyléčené dravce a sovy, kteří ve stanici žijí jako trvalé handicapy po celý svůj život. Pokud tedy chcete na tyto živočichy přispět, můžete nadílku donést do Ekocentra Iris, a to každé úterý a čtvrtek ve 13-16 hod. až do 15. prosince. O předání do stanice se postaráme.
Pokud máte zájem podpořit záchrannou stanici finančně, můžete zaslat DMS. Vyberte si, zda chcete přispět částkou 90 Kč, 60 Kč nebo 30 Kč, a podle toho napište SMS s textem: DMS ZVIREVNOUZI NEMCICE 90, DMS ZVIREVNOUZI NEMCICE 60 nebo DMS ZVIREVNOUZI NEMCICE 30. Tuto dárcovskou SMS odešlete na telefonní číslo 87 777. Nutno dodat, že němčickou záchrannou stanici (včetně jejího sběrného místa na RS Iris) finančně podporují v roce 2017 Statutární město Prostějov a Olomoucký kraj. Za všechnu pomoc děkujeme!